PANELOVÉ POSUVNÉ STĚNY 

 

Zajímavou alternativou k roletám, závěsům či žaluziím mohou být japonské posuvné panelové stěny. Japonské posuvné stěny vycházejí z mnoho tisíc let testované tradice. Jsou krásné, elegantní a hlavně funkční. V interiéru působí velmi svěže a moderně.

 

Ve firemní prodejně PM Interiéry Jihlava najdete velkou nabídku vhodných materiálů na japonské panelové stěny. S výběrem látek i s rozpočítáním jednotlivých pruhů Vám v naší prodejně rádi poradíme. Můžete také zhotovit grafický návrh, který Vám s výběrem pomůže.

 

Z čeho se panely a kolejnice vyrábějí

 

Na zhotovení japonské posuvné stěny si můžete vybrat ze široké nabídky dekoračních látek na naší vzorkové prodejně ( je možné si dodat i vlastní látku ).

Panelové stěny je možné zhotovit z lehkých záclon i z neprůhledných závěsových materiálů. Alternativou jsou pak speciální polyesterové látky na způsob roletovin.

Panely jezdí v až v pěti -drážkové hliníkové kolejnici ( bílé i stříbrné barvy ) , Je možné je ovládat šňůrkou , tahací tyčkou nebo tahem za látku.Šířka a výška panelů se odvíjí od rozměrů , které zákazník potřebuje , ale platí , že  30 cm panely jsou nehezké , s 90 cm panely se špatně manipuluje.

Panely jsou uchyceny na kolejnici pomocí suchého zipu a  zatěžuje je závaží ve spodní kapse materiálu (lze vyjmout při čištění).

Kolejnice dodáváme od firmy Stylcon Mělník , Mottura – Interiuer Windows , Vertex Ostrava.

CENÍK KOLEJNIC

 

1 bm pěti -drážkové bílé kolejnice Stylcon  – 1500 Kč   ( bez montáže a DPH)

1 bm pěti -drážkové bílé kolejnice MOTTURA  – 3500 Kč   ( bez montáže a DPH)

1 bm pěti -drážkové bílé kolejnice VERTEX  – 2090 Kč   ( bez montáže a DPH)

CENÍK PANELŮ

 

Cena panelů se odvíjí od materiálu a rozměrů , orientační cena je 1700 Kč/ panel .

Možnosti panelových stěn –  na balkonovou sestavu v paneláku nebo v kuchyni.


japonky5

index2

 

CLIC SYSTÉM

Jedná se dvojkolejný systém kolejniček nebo garnýží s drážkou , který umožňuje vyrobit a používat panelové stěny o více jak 10 panelech. Celý sortiment máme na skladě , vyrábíme prakticky na počkání.

Pro  informace o fungování a používání si přehrajte video